Stan Van Samang headliner op Herentals Fietst en Feest

4 uur geleden
stan van samang
© RTV archief

Herentals Fietst en Feest viert dit jaar zijn 20ste verjaardag en loste meteen wel twee van zijn headliners. Publiekslieveling Stan Van Samang staat zaterdag 2 augustus op het podium. Een dag eerder treden de Top Guns op, een tribute-band met Sean Dhondt.

Naast veel fietsplezier valt er in het eerste weekend in Herentals nog meer te beleven. De organisatie viert dit jaar 20 jaar

Vrijdag 1 augustus trappen ze Herentals Feest af met een flinke portie nostalgie en pure podiumenergie. Top Guns – met Sean Dhondt en een topcast van muzikanten – brengt een onvergetelijke tribute aan de grootste hits uit de jaren ’80. Denk aan de klanken van Phil Collins, Bon Jovi, Journey, Tina Turner en zovele anderen.

Op zaterdag 2 augustus zakt publiekslieveling Stan Van Samang af naar Herentals Feest. Met nummers als Scars, Goeiemorgend, Goeiendag en zijn recente album Vadertaal weet hij telkens weer het publiek te raken.

Eerder raakte al bekend dat ook Sam Gooris komt naar de slotdag van 20 HFF. Net als Gustaph en Laura Tesoro.