1.000 studenten van Thomas More maken kennis met mogelijke werkplek op jobbeurs in Sint-Katelijne-Waver

15 uur geleden
jobbeurs Thomas More KU Leuven Sint-Katelijne-Waver Campus De Nayer
© Thomas More

Dinsdag 11 maart organiseren Thomas More en KU Leuven hun jaarlijkse jobbeurs in Sint-Katelijne-Waver. De 1.000 afstuderende studenten van Campus De Nayer kunnen daar kennis maken met 200 verschillende bedrijven.

De bedrijven komen uit de sectoren Technologie, ICT, Engineering, Business en HR. Denk maar aan grote bedrijven als Bayer, DAF Trucks, maar ook de Politie Antwerpen of SBB Accountants. Dit jaar doet ook de Stad Antwerpen mee aan de beurs.

Hulp van AI

Tijdens de beurs kunnen de studenten ook gebruik maken van de Job Fair Assistent. Dat is een AI-app die de studenten moet helpen om efficiënter te zoeken naar een bedrijf die bij hun past. Ze geven een term in en worden daarmee onmiddellijk gelinkt aan bedrijven die met die zoekterm iets te maken hebben.