Nog tot 9 mei zal er gewerkt worden aan de fietsbrug over de spoorweg in Lier. Die liep brandschade op en die wordt nu hersteld.
Herstellingswerken aan fietsbrug over spoorweg in Lier

Van maandag 7 april tot uiterlijk vrijdag 9 mei herstelt een aannemer de brandschade aan de fietsbrug over de spoorweg. Voor deze werken komt er een kraan materiaal plaatsen op de brug ter hoogte van Zuid-Australiëlaan. Daarna volgen de werken aan de fietsbrug in drie fasen.
Van maandag 7 april t/m dinsdag 8 april en er nog wisselend verkeer mogelijk. En blijft de brug over voor alle fietsers. Van woensdag 9 t/m donderdag 10 april wordt de fietsbrug afgesloten. Alle verkeer moet dan een omleiding volgen langs Galgeveld, Ernest Claeslaan, Smedenstraat en Zuid-Australiëlaan en omgekeerd.
Van vrijdag 11 april t/m uiterlijk vrijdag 9 mei is er opnieuw wisselend verkeer mogelijk. Dan zal de afwerking en schilderwerken op de brug ter hoogte van de brandschade gebeuren. Deze werken hangen sterk af van het weer.