Dansstorm laat Mechelen drie dagen lang bewegen

1 jaar geleden
Dansstorm is het rondtrekkende dansfestival van Danspunt. Een eerste editie was al te bezichtigen in Kortrijk. Voor de tweede editie trekken ze naar een andere stad en dat is Mechelen. Van 15 tot 17 september beweegt er wat in de straten van Mechelen tijdens het dansfestival. Van hiphop tot volksdans, je vindt er een dans voor iedereen.

3 dagen lang zullen tientallen groepen en dansers de stad inpalmen. Letterlijk, want op heel wat verschillende pleinen en in straten en parken kan er worden gedanst. De eerste editie, 2 jaar geleden, vond plaats in Kortrijk. En die trok toen duizenden bezoekers. 

Tijdens het rondtrekkende dansfestival van Danspunt kan je de sfeer opsnuiven en genieten van de verschillende spektakels. Ben je eerder een doener dan een kijker, dan kan je ook je dansschoenen aantrekken en je beste moves laten zien. Er zullen sowieso een hoop Mechelaars aan het dansen zijn. Zij schreven zich in via een open call en geven het beste van zichzelf tijdens optredens en initiaties. Er zijn ook een hoop dansinitiaties voor jong en oud. Dansstorm gaat vrijdagavond van start, met optredens aan de Lamotbrug en in de Kruidtuin. Het volledige programma in Mechelen staat online. 

Foto/beeld: "Dansstorm"