22u40
De wereld vandaag
dinsdag 30 mei
18°C
17 km
Voetbal
17 maart 2023 - 13:38
Wedstrijd tussen Charleroi en KV Mechelen moet herspeeld worden

De wedstrijd tussen Charleroi en KV Mechelen van 12 november moet volledige herspeeld worden achter gesloten deuren. Dat heeft de Disciplinaire Raad van de Pro League (DRP) beslist. Charleroi moet ook een boete van 10.000 euro betalen en een bijkomende match zonder publiek spelen.
Malinwa stond in de competitiewedstrijd tegen Charleroi 1-0 achter, toen de scheidsrechter in de 67ste minuut besloot om de wedstrijd definitief te schorsen. Hij had de match al 3 keer moeten stilleggen omdat supporters van Charleroi tennisballen op het veld gooiden.
Beroep
KV Mechelen overweegt in beroep te gaan tegen de beslissing van de DRP. Het is het van overtuigd dat het bondsreglement moet worden toegepast. Volgens dat reglement is Charleroi verantwoordelijk voor het wangedrag van zijn supporters, waardoor de 3 punten automatisch naar de tegenpartij gaan.
Foto: archiefbeeld
Meer nieuws uit Mechelen
Ook interessant voor jou