Zware brand in discotheek La Rocca in Lier: branddeskundige aangesteld

Discotheek volledig in de as
Op het moment dat de brand uitbrak, was er niemand aanwezig in de discotheek. Al het personeel was al vertrokken. In de studio boven de discotheek waren drie personen aanwezig, waaronder bezieler Wim Van Ouytsel. Ze konden tijdig naar buiten vluchtten, maar hadden wel rook ingeademd. Hoe het vuur precies is ontstaan, wordt nog onderzocht.
In februari kwam de discotheek nog in RTV_Vandaag omdat het geen vergunning had gekregen om te heropenen. Een keuringsattest van de brandweer ontbrak er nog. Intussen zou La Rocca na de inspectie van de brandweer groen licht gekregen hebben om te heropenen en ook de brandverzekering was in orde.
Met Pasen was er normaal gezien nog een laatste dansavond. Nadien wordt de discotheek gesloopt en komt er een Jumbo supermarkt.


Foto's: Opmerkelijk de discotheek zou het komende Paasweekend een laatste keer opengaan, maar dat feestje zal nu niet doorgaan.