Aster Vranckx in extremis geselecteerd voor Rode Duivels

maa 12 Jun 2023
Vorige week al maakte bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor de twee aankomende EK-kwalificatiewedstrijden tegen Oostenrijk en Estland. Nadat Kevin De Bruyne tijdens de Champions League finale geblesseerd raakte, is ook KV Mechelen jeugdproduct Aster Vranckx in extremis opgeroepen.

Vranckx was eigenlijk naar het EK bij de beloften aan het toewerken, maar nu heeft de bondscoach hem nodig bij de Rode Duivels. Voor de aanvoerder van het U21-team is het zijn eerste selectie bij de grote jongens. Of Vranckx na de kwalificatiewedstrijden nog bij de beloften aansluit is voorlopig nog niet duidelijk. Het EK U21 gaat door in Hongarije en Slovenië en start volgende week. 

Vranckx is bij AC Milan de ploeggenoot van andere Belgen: Divock Origi, Charles De Ketelaere en Alexis Saelemaekers. Alleen die laatste werd ook opgeroepen voor de nationale selectie. 


Foto: archief RTV