Coöperatie Hoogstraten en het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen (KMSKA) hebben een bijzondere samenwerking voorgesteld die kunst en landbouw uit de provincie op een verrassende manier verbindt. Wat begon in 2025 met de restauratie van het schilderij Aardbeien & Champagne van Henri de Braekeleer, mondt nu uit in een grootschalige consumentenactie.
Hoogstraten Aardbeien en KMSKA lanceren opvallende kunstsamenwerking
don 2 Apr
© Coöperatie Hoogstraten
Consumenten worden uitgenodigd om alle negen verpakkingen te verzamelen. Wie de volledige reeks bezit, kan deelnemen aan een wedstrijd via een speciale actiewebsite: the-finest-artberries.hoogstraten.eu. Elke maand wordt een luxueus all‑in weekend in Antwerpen verloot.
De winnaars verblijven in het vijfsterrenhotel Botanic Sanctuary, genieten van een high tea van topchef Roger van Damme, bezoeken het KMSKA en dineren bij restaurant Madonna. “Een unieke beleving waarin luxe, gastronomie, kunst en onze Hoogstraten Aardbeien samenkomen,” vertelt marketingmanager Jan Engelen. De actie loopt tot en met 31 december.