Kempense Hulpdiensten opnieuw decor voor originele communie- of lentefeestfoto’s

woe 19 Feb
Fotoshoot communie en lentefoto's hulpdiensten
© Brandweerzone Kempen

Het is intussen een traditie: ook dit voorjaar krijgen kinderen die hun communie of lentefeest vieren de kans om een bijzondere fotoshoot te houden bij de hulpdiensten in de Kempen.

Politie-, brandweer- en ziekenwagens van het Rode Kruis vormen het perfecte decor voor een mooie fotoshoot.

Op zaterdag 15 maart staan verschillende hulpdiensten in de Kempen klaar om jonge modellen en hun fotograaf te ontvangen. Ze kunnen dan terecht in het Veiligheidshuis Ter Stokt Geel, Veiligheidscentrum De Marly Westerlo, Brandweerpost Herentals en Brandweerpost Mol.

Om alles vlot te laten verlopen, is inschrijven noodzakelijk. Dit kan tot en met zondag 2 maart via www.brandweerzonekempen.be. Daar kies je een tijdslot van 30 minuten op de locatie van jouw voorkeur en vind je alle praktische informatie.