Winterbar aan Fort Liezele levert recordopbrengst op van bijna 200.000 euro

3 uur geleden
winterbar Puurs-Sint-Amands Park Fort van Liezele pop-upbar
© Gemeente Puurs-Sint-Amands

Winterbar Park Fort Liezele, de winterbar in de gemeente Puurs-Sint-Amands die wordt uitgebaat door verschillende verenigingen, heeft in 28 dagen tijd bijna 192.000 euro opgeleverd. Dat is een nieuw record.

Vier weken lang baatte maar liefst 78 verenigingen de winterbar uit. Op die manier moest de pop-up winterbar een ontmoetingsplek worden voor de inwoners van Puurs-Sint-Amands en omstreken. De verenigingen die zich er voor inzetten, verdienen er ook een mooi bedrag mee.

Dit jaar kwamen er 70.000 bezoekers langs in Park Fort Liezele. Dat is een flinke stijging van bijna 6.000 bezoekers ten opzichte van vorig jaar. En dat is ook te zien aan de opbrengst: die stijgt met bijna 10.000 euro naar een totaalbedrag van 191.852,11 euro.

winterbar ijsbaan Puurs-Sint-Amands Park Fort van Liezele pop-upbar

Dat bedrag wordt nu netjes verdeeld onder de 78 verenigingen, die op die manier hun werking verder kunnen uitbouwen. "Deze cijfers bewijzen dat de winterbar een vaste waarde is in onze gemeente", zegt burgemeester Koen Van den Heuvel.

De winterbar is niet enkel een gezellig cafeetje aan het fort van Liezele, maar er was ook een ijspiste en zelfs een curlingbaan. Meer dan 2.000 schoolkinderen zijn komen schaatsen dit jaar, bijna 250 leerlingen meer dan vorig jaar. Dus ook daar scoort de bar beter dan andere jaren.