In de Waai in Geel kon je zondag naar de tweede editie van 'Mooi voor Morgen'. Dat is een beurs met de focus op duurzaamheid. Van veganistisch eten tot biologische producten: alles dat beter of goed is voor de natuur, kon je er terugvinden. Met meer dan 1.000 bezoekers valt het concept ook steeds meer in de smaak. Je vindt er bijna alles, maar dan biologisch verpakt.
Mooi voor Morgen: beurs met alles maar dan duurzaam
60 standjes met allemaal één verbindende factor: duurzaamheid. Dat is de 'Mooi voor Morgen'-beurs in de Waai in Geel. De beurs is uniek in zijn soort in onze regio.
En er staan ook heel wat Kempenaren op de beurs, waaronder deze Esther uit Baarle-Hertog. Zij baat de webshop Alter Eco uit. Daarop verkoopt ze herbruikbare gezondheidsproducten zoals maandverband en luiers. Herbruikbaar en dus ook duurzaam. Esther startte met de business tijdens de coronapandemie.
Naast praktische spulletjes is er ook veel aandacht voor duurzaam voedsel. Een voorbeeld daarvan is Terragusta uit Bornem. Zaakvoerder Fried verkoopt op de beurs olie gemaakt van hennep. Bij het brede publiek eerder bekend als de wietplant, maar het goedje heeft veel meer in zijn mars.
En ook Gelenaren zelf vinden we terug op de beurs. Belinda staat hier met pastadesignkraampje. De pasta kan je gewoon opeten, maar heeft wel een speciale vorm of kleur. Een nieuwe manier om je bord spaghetti op te pimpen.
Zij die er volgend jaar bij willen zijn, houden best 1 maart 2026 vrij in de agenda. Dan strijkt 'Mooi voor Morgen' opnieuw neer in de Waai in Geel.