Een opmerkelijke vacature dan bij Studio 100. De familie-entertainmentmaker zoekt twee lesgevers muziekinitiatie. Dat is op zich niet opmerkelijk, wel dat de twee actief zullen zijn in de Totem, het open asielcentrum in Arendonk.
Studio 100 zoekt 2 lesgevers voor muziekles in asielcentrum Arendonk
2 uur geleden
![Asielcentrum Arendonk Asielcentrum Arendonk](/sites/default/files/styles/article_full_xs/public/12876_asielcentrum%20arendonk.jpg.webp?itok=lTfw6erZ)
© Archief RTV
Vanaf september zal ON-track, een samenwerking met Soudal en Studio 100, via muziek kinderen in het asielcentrum op woensdagnamiddag Nederlands leren en kennis laten maken met onze cultuur.
Kandidaten moeten een pedagogisch diploma hebben met kennis van muziek en vooral een groot hart voor mensen en kinderen met een andere culturele achtergrond.