Voor het eerst in 4 jaar is Kangoeroes Mechelen er niet in geslaagd om de titel de pakken in de hoogste klasse van het vrouwenbasketbal. Kangoeroes verloor dinsdagavond de beslissende derde wedstrijd op het veld van Castors Braine uit Eigenbrakel. Het werd 81-69.
Vrouwen Kangoeroes grijpen naast titel tegen eeuwige rivaal Castors Braine
17 uur geleden

Erg jong
Kangoeroes verliest na de bekerfinale tegen Braine nu dus ook de titelwedstrijd. Een zure appel om door te bijten na de wedstrijd van zondag, waar de Kangoeroes kansen kregen om het laken naar zich toe te trekken.
Kangoeroes moet het dit seizoen stellen met een erg jonge ploeg. Ook absolute sterkhouder en Belgian Cat Laure Resimont ontbrak een groot deel van het seizoen door een gescheurde kruisband en recent een zwangerschap. Een wedstrijdverslag van de verloren titelmatch, zie je vanavond in RTV VANDAAG.