Het Belgian Waterski Showteam, dat grotendeels bestaat uit leden van de waterskiclub in Gierle, heeft op het WK in Australië brons behaald. Op het vorige WK in 2022 in Florida werden ze ook al derde.
"Yes, we did it": opnieuw brons voor Belgian Waterski showteam op WK
zon 23 Mar

© Belgian Waterski Showteam
Ongeveer de helft van de leden van het Belgian Waterski Showteam is aangesloten bij de waterskiclub uit Gierle. Met drie andere landen gingen ze de strijd aan voor eremetaal. De VS pakte het goud voor Australië, dat tweede werd. Canada viel net naast het podium maar dat was dus goed nieuws voor ons land, dat net als 3 jaar gelden brons pakte.
Geen ideale voorbereiding
Maar of dat nu weer ging lukken, was koffiedik kijken. Normaal is het WK in september en hebben de waterskiërs een hele zomer op het water gestaan. Maar nu viel het WK heel vroeg op het jaar en hadden ze zich niet goed kunnen voorbereiden. Ze hadden sinds oktober niet meer op het water gestaan.